Samochody osobowe

Komfort i bezpieczeństwo, przyjemne ciepło, szyby wolne od śniegu i lodu od samego początku.

Nie jest istotne czy posiadasz duży samochód czy mały, w naszej ofercie znajdują się ogrzewania zapewniające komfort we wszystkich pojazdach. Ogrzewanie postojowe zapewniają również komfort w cieplejsze dni, dzięki funkcji wentylacji.

Korzyści dla użytkownika

N

Bezpieczeństwo bez śniegu i lodu na szybach

Ogrzewanie postojowe już po chwili zapewnia dobrą widoczność,  bez konieczności skrobania szyb. Dzięki ogrzewaniu postojowemu Webasto pozbywamy się również wilgoci.
N

Ciepło we wnętrzu

Komfortowa temperatura od samego początku podróży. Jeśli wiesz co to zmarznięte dłonie i zimne stopy, teraz to już tylko wspomnienia. Ogrzewanie postojowe zapewni Ci szyby wolne od lodu oraz możliwość zdjęcia grubej kurtki która utrudnia prowadzenie pojazdu
N

Koniec ze skrobaniem szyb – wsiadasz i jedziesz

Chłodny poranek lepiej rozpocząć w zagrzanym aucie niż na skrobaniu szyb, dzięki ogrzewaniu Webasto jest to bardzo proste. Wnętrze twojego samochodu wita Cię konfortowym ciepłem
N

Oszczędza mnóstwo czasu

Dzięki ogrzewaniu oszczędzasz czas – już nie ma potrzeby ciężkiego i żmudnego skrobania szyb. od teraz możesz pozwolić sobie na spokojne dokończenie kawy, Webasto uwolni szyby z lodu i śniegu za Ciebie.
N

Łatwa obsługa

Webasto oferuje kilka sposobów obsługi ogrzewaina postojowego. Agregat można uruchomić za pomocą pilota o zasięgu do 1000 m ( i nie jest to slogan reklamowy 😊 )za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym lub przy pomocy programatora czasowego. W wszystkich urządzeniach obsługa jest intuicyjna i bardzo prosta

N

Inteligentna wentylacja latem

Postojowy agregat grzewczy ma do zaoferowanie więcej niż tylko ciepło zimą. Latem postojowy agregat grzewczy nawiewa powietrze z zewnątrz do zaparkowanego samochodu, aby schłodzić jego wnętrze. Funkcja wentylacji zapobiega nadmiernemu nagrzaniu i wysokim temperaturom wnętrza.

Drogi kliencie nie tylko Ty korzystasz, ale również twój samochód

N

Zmniejsza obciążenie silnika i portfela

N

Oszczędza sporo gotówki

Postojowy agregat grzewczy ma do zaoferowanie więcej niż tylko ciepło zimą. Latem postojowy agregat grzewczy nawiewa powietrze z zewnątrz do zaparkowanego samochodu, aby schłodzić jego wnętrze. Funkcja wentylacji zapobiega nadmiernemu nagrzaniu i wysokim temperaturom wnętrza.

Korzyści dla środowiska

N

Ochrona środowiska w praktyce

Komfort, bezpieczeństwo, ochrona środowiska: postojowy agregat grzewczy Webasto zapewnia wiele korzyści, poprawiając nastrój w samochodzie zarówno zimą, jak i latem.
N

Dowodnie mniej polutantów

Postojowy agregat grzewczy chroni silnik, portfel i przyrodę. Dzięki podgrzaniu silnika szkodliwe emisje są niższe nawet o 50% w przypadku silnika spalinowego.
N

Korzyści środowiskowe osiągane dzięki uruchamianiu na ciepło

Pojazd benzynowy:
Emisje HC i NOx o około 21% niższe.
Emisje CO o około 44% niższe.

Pojazdy z silnikami wysokoprężnymi:
Emisje HC i NOx o około 5% niższe.
Emisje CO o około 30% niższe.

KONTAKT

ADRES

Centrum Klimatu
Przecław 3J
71-524 Szczecin

TELEFON

OTWARTE

pn-pt: 8-16
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez właściciela strony za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)