Autobusy

Rozwiązania do minibusów i autobusów

Dzięki szerokiej ofercie ogrzewań postojowych, nagrzewnic, klimatyzacji, lodówek jak i ekspresów oraz podgrzewaczy jesteśmy w stanie zapewnić komfort na pokładach Państwa autobusów. W naszej firmie nie tylko mogą Państwo kupić wspomniane produkty ale uzyskają Państwo wsparcie techniczne jak również montaż oraz serwis.

W naszej ofercie:

N

Ogrzewania

W naszej ofercie znajdują się zarówno ogrzewania wodne ( do dużych autobusów) jak również ogrzewania powietrzne ( do mniejszych autobusów oraz busów)

Ogrzewania Wodne mają za zadanie ogrzanie płynu w układzie chłodzenia ewentualnie w układzie grzejników/nagrzewnic jeśli układ chłodzenia silnikiem jest odseparowany od układu nagrzewnic. Następnie ciepło oddawane jest za pomocą nagrzewnic do wnętrza pojazdu

Ogrzewania powietrzne działają na zasadzie ogrzania powietrza przepływającego przez jego wnętrze. Ogrzane powietrze rozprowadzane jest po kabinie za pomocą elastycznych rur

N

Nagrzewnice

Najczęściej stosowanymi urządzeniami do oddania ciepła w autobusach przy wykorzystaniu ogrzewań wodnych, są nagrzewnice w wymuszonym obiegiem powietrza, czyli z wentylatorami. W naszej ofercie znajdują się nagrzewnice o różnym zasilaniu oraz różnych wielkościach i konstrukcjach.
N

Klimatyzacje

Dzisiaj klimatyzacja to standard nie luksus, naszym klientom zapewniamy pełna obsługę w zakresie klimatyzacji począwszy od sprzedaży gotowych zestawów poprzez zaprojektowanie i wyprodukowanie klimatyzacji do autobusów w których nie przewidziano klimatyzacji. Pełen zakres serwisowy przeglądy oraz remonty generalne. Pierwszą klimatyzację w samochodzie zamontowaliśmy 1991 roku a do autobusu 1995.

N

Lodówki

Dzięki współpracy z światową czołówką producentów lodówek turystycznych tj. Webasto czy Dometic zapewniamy naszym klientom pełna gamę lodówek turystycznych jak również ich naprawę. W swojej ofercie posiadamy zestawy naprawcze do lodówek dedykowanych do konkretnych producentów autobusów. Jeśli oryginalna lodówka ulegnie awarii podejmiemy się naprawy a jeśli uszkodzenia okażą się zbyt duże możemy zaproponować wymianę całego zestawu chłodzącego pozostawiając oryginalną zabudowę .
N

Ekspresy, Podgrzewacze Wody

Współpracując z producentem turystycznych ekspresów oraz podgrzewaczy wody firmą frenzel zapewniamy sprzedaż nowych produktów, serwis jak również dostęp do części zamiennych

KONTAKT

ADRES

Centrum Klimatu
Przecław 3J
71-524 Szczecin

TELEFON

OTWARTE

pn-pt: 8-16
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez właściciela strony za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)